Якщо Путін застосовуватиме авіацію на Донбасі, то реакція США буде швидкою - Хербст

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Якщо Путін застосовуватиме авіацію на Донбасі, то реакція США буде швидкою - Хербст

Хербст: "Якщо Путін буде застосовувати повітряні війська, то тоді реакція Америки буде швидкою» / Фото: Сегодня

Звіт, який підготували для Обами, не рекомендує застосування протиповітряних засобів, бо це призведе до ще більшої ескалації.

Останнє загострення ситуації на Донбасі частина експертів пояснює тим, що Кремль уже готується перевести війну у новий формат і задіяти авіацію, почати бомбардування.

Якщо Росія почне застосовувати авіацію, то відповідь Сполучених Штатів буде швидкою. Про це в прямому ефірі програми ТСН.Тиждень сказав колишній посол США в Україні і один з тих, хто заликав президента Обаму все-таки допомогти Україні зброєю, Джон Хербст.

"Звичайно, всі побоюються цієї ситуації, що війна в Україні стає все більш відкритою. Тобто ця агресія вже стає неприкритою. І зараз уже стає більш чітко зрозуміло, що робить Москва. Є ризик, що Москва може застосувати повітряні сили. Але в принципі тут чітко прослідковується рука Кремля. Ми бачимо, що Росія веде таку війну. Наш звіт (президентові Обамі про ситуацію в Україні) не рекомендує застосування протиповітряних засобів, бо це призведе до ще більшої ескалації. Але ми про це говоримо в будь-якому разі. І я думаю, що якщо Путін буде застосовувати повітряні війська, то тоді реакція Америки буде швидкою", - запевнив колишній посол США в Україні.

Також Хербст розказав про мінімальні плани Путіна щодо України.

Колишній посол Сполучених Штатів в Україні – про збройну допомогу Україні

Колишній посол Сполучених Штатів в Україні – про збройну допомогу Україні

Наступна публікація