Перейти до змісту
Єрмак роз'яснив, хто і чому запросив Фокіна до ТКГ

Єрмак роз'яснив, хто і чому запросив Фокіна до ТКГ

В ОП заявили, що не знали про думки Фокіна щодо Донбасу.

Вітольда Фокіна запросили до Тристоронньої контактної групи огляду на його політичний досвід після колективного рішення.

Про це в ефірі "Україна 24" заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Воно (рішення про запрошення Фокіна - ред.) ухвалювалося з огляду на те, що Фокін народився на Донбасі, пройшов дуже довгий шлях, дуже відомий на Донбасі. Плюс він має великий політичний досвід. Тобто було бажання, щоб така людина з таким досвідом та мудрістю додався в ТКГ", - пояснив він.

Єрмак додав, що якби Фокін робив такі провокативні заяви щодо Донбасу до призначення, то їм би "надали оцінку" і він би не отримав запрошення приєднатись до групи перемовників.

Нагадаємо, 18 серпня президент Володимир Зеленський ввів до Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу 87-річного першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна. Не минуло й двох місяців, як голові держави довелося звільнити його. Фокін за цей час встиг зробити низку скандальних заяв про війну на сході, що суперечать інтересам України.

ТСН.ua пригадує усі нашумілі події довкола перебування першого прем'єра України в ТКГ. 

Відео Вітольд Фокін закінчив роботу в Тристоронній контактній групі – його звільнили за указом Президента

У повідомленні йдеться про те, що Фокін відступив од справедливої оцінки окупації Росією Криму та частини Донбасу. На посаді першого заступника голови української делегації в ТКГ Фокін перебував трохи більше місяця. За цей час запам'ятався кількома скандальними заявами. Він називав російських окупантів "повстанцями", а також сказав, що не бачить війни між Росією та Україною, а бойові дії на Донбасі, мовляв, ведуть найманці з 30 країн. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Вітольд Фокін закінчив роботу в Тристоронній контактній групі – його звільнили за указом Президента

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин