Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄСПЛ отримав докази російської військової присутності в ОРДЛО

Українські посадовці називають їх неспростовними.

Україна передала до Європейського суду з прав людини інформацію про російських військових, які воюють на Донбасі. Про це повідомляють у міністерстві юстиції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами керівників Мін’юсту, на окупованих територіях Луганської та Донецької областей діють два російських армійських корпуси. Прізвища військових, дані про кураторів та перехоплення розмов росіян тепер є у розпорядженні європейських суддів. "Ми всі знаємо, що ситуація з ефективним контролем змінилася. Якщо на початку агресії там були, по суті, бандформування, які хаотичним чином підпорядковувалися кураторам з Росії, з 2015 року РФ структурувала свій контроль", - пояснив заступник міністра юстиції Іван Ліщина в інтерв’ю Європейській правді.

ВідеоУкраїна передала до ЄСПЛ докази, що Росія керує війною на Донбасі

Неспростовні докази російської агресії. Україна передала до Європейского суду з прав людини інформацію про російських військових, які воюють на Донбасі. Про це повідомляють у Міністерстві юстиції. За словами заступника міністра, на окупованих територіях Луганської та Донецької областей діють два російських армійських корпуси. 

Україна передала до ЄСПЛ докази, що Росія керує війною на Донбасі

В українському уряді розраховують, що засідання, на якому вивчатимуть нову інформацію, відбудеться за рік. "Давайте будемо реалістами: я не думаю, що нашу скаргу щодо Донбасу розглянуть дуже швидко – швидше, можна розраховувати на слухання в 2020 році. До того моменту у Росії буде достатньо часу, щоб прокоментувати всю нову інформацію, яку ми надали", - пояснив Ліщина.

Як повідомлялося, Євросуд неодноразово виносив вироки не на користь керівництва РФ. Зокрема, цієї осені ЄСПЛ зобов‘язав Росію надати інформацію щодо стану здоров‘я українських політв‘язнів Станіслава Клиха, Володимира Балуха, Еміра-Усейна Куку та Сергія Литвинова, чого та робити не хотіла.

Залиште свій коментар

Вибір редакції