Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Їх підпоїли терористи": подруга застреленого під Широкиним морпіха розповіла нові деталі вбивства

Дівчина запевняє, що бойовики погрожують їй розправою, якщо вона не мовчатиме.

Військовослужбовців окремої бригади морської піхоти Збройних сил України, які застрелили під Широкиним своїх чотирьох співслужбовців, могли підпоїти невідомою речовиною.

Про це заявила подруга старшого матроса 36-ї бригади морської піхоти ВМС ЗС України Валерія Литвиненка Марина Васильєва (ім’я вигадане – прим.ред.), пише "Обозреватель".

"Я не вірю... Ми часто говорили з Валерою - він завжди розповідав, які вони дружні всі... І тут раптом таке. Хлопці кажуть, що їх всіх підпоїли терористи. Вони навіть зараз не пам'ятають нічого..." – розповіла вона.

До того ж дівчина заперечує офіційну версію, що військових застрелили уві сні.

"Ви бачили Валерку? Він весь побитий, у синцях! Звідки вони, якщо його просто застрелили, як кажуть..." – говорить "Марина".

Окрім цього дівчина зазначила, що про смерть товариша їй повідомили бойовики через сторінку у соцмережі "ВКонтакте".

"А чого свічку не ставиш? Кореш твій - Валера Литвиненко - здох... Чекай у коробці. Ми його не кликали до нас на Донбас. Ну раз прийшов, то в труну - і додому", - написала людина з ім’ям Умар Магамедов з російського міста Братськ.

Після цього бойовики пригрозили дівчині розправою, якщо вона не буде мовчати.

"Я тебе, дурепо, просто на ремені поріжу! Ти свого рота прикрий – подумай про себе, сестру! Зрозуміло пояснив? Як там донька? Чи ти ідіотка, думаєш, тобі допоможуть. Знаєш, скільки таких, як ти було?" – додав він.

Нагадаємо, раніше штаб АТО повідомив про загибель військовослужбовців окремої бригади морської піхоти, тіла яких були виявлені в будинку, де вони тимчасово проживали. Згодом було встановлено причетність до вбивства двох співслужбовців загиблих, яких затримали. Бійці надали зізнавальні свідчення, розповівши, що застрелили товаришів по службі уві сні через нібито постійні знущання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції