"Юридично нікчемні". У МЗС прокоментували рішення про проведення "виборів у Л/ДНР"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Результати виборів не визнає ані Україна, ані світова спільнота.

Міністерство закордонних справ України вважає, що проведення в обох терористичних "республіках ("Л/ДНР") так званих "позачергових виборів" ватажків бойовиків та їхніх нелегітимних представницьких органів може звести нанівець Мінські домовленості.

"У разі проведення фейкових "позачергових виборів" їхні результати будуть юридично нікчемними, не створюватимуть жодних правових наслідків та не будуть визнані ані Україною, ані світовою спільнотою", - йдеться в заяві зовнішньополітичної установи.

Натомість, на думку МЗС, ці провокаційні дії Росії свідомо підривають Мінські домовленості і будуть здатні "звести нанівець наполегливі міжнародні зусилля з врегулювання ситуації, що виникла внаслідок збройної агресії Росії проти України та окупації нею частини суверенної території нашої держави".

Уся відповідальність за постійне "блокування та торпедування" процесу мирного врегулювання покладатиметься на РФ, пише МЗС.

"Закликаємо міжнародних партнерів надати чітку оцінку таким діям Кремля та посилити політико-дипломатичний тиск на Російську Федерацію, у тому числі шляхом запровадження проти неї додаткових санкцій, аби спонукати її повернутися до виконання взятих на себе зобов’язань", - йдеться у повідомленні.

МЗС підкреслює, що Україна, зі свого боку, залишається відданою мирному врегулюванню ситуації на Донбасі на основі Мінських домовленостей.

Нагадаємо, у терористичній "ДНР" призначили нового ватажка замість вбитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був "спікером парламенту". Крім того в обох терористичних "республіках ("Л/ДНР") призначили дату незаконних виборів – 11 листопада.

Екс-президент (1994-2005), представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що рішення про проведення "виборів" у так званих "Л/ДНР" може поставити під загрозу Мінський процес. На його думку, це рішення не могло бути ухвалено без узгодження з російською стороною.

ВідеоУ центрі Донецька підірвали очільника "ДНР" Олександра Захарченка

Потужний вибух пролунав у кафе з промовистою назвою "Сєпар". Керівник донецьких сепаратистів отримав смертельне поранення і помер у лікарні. Ще один так званий міністр доходів та зборів по кличці "Ташкент" - також поранений. 

У центрі Донецька підірвали очільника "ДНР" Олександра Захарченка

Залиште свій коментар

Вибір редакції