З танків гатили по Пісках та Кам'янці, по Новозванівці і Луганському – із БМП - штаб АТО

Дата публікації
З танків гатили по Пісках та Кам'янці, по Новозванівці і Луганському – із БМП - штаб АТО

Reuters

Дванадцять українських військових поранено, четверо травмовано

Російсько-окупаційні війська вперто продовжують демонструвати всьому світові ігнорування будь-яких досягнутих домовленостей щодо припинення вогню.

Про це йдеться у зведенні прес-центру штабу АТО за минулу добу 24 лютого 2017 року.

"На Маріупольському напрямку зі 122 мм артилерії вони обстрілювали Павлопіль та Гнутове. Зі 120 міліметрових мінометів – Красногорівку, Гнутове та Широкине. З 82 мм мінометів – Водяне. З гранатометів та стрілецької зброї вели вогонь по Новотроїцькому, Павлополю, Водяному, Гнутовому, та Широкиному. По Широкиному та Павлополю вогонь вели з БМП противника", - повідомляють у штабі.

Також додають, що на Донецькому напрямку зі 122 мм артилерії окупанти обстрілювали Верхньоторецьке. З мінометів різних калібрів неодноразово – Троїцьке, Піски, Луганське, Дачу, Зайцеве, Кам'янку, Новоселівку, Верхньоторецьке, Авдіївку.

"Також, протягом усього дня з гранатометів противник стріляв по Авдіївці, Дачах, Майорську, Зайцевому, Пісках, Луганському. З танків – по Пісках та Кам'янці, по Луганському – із БМП", - йдеться у зведенні.

На Луганському напрямку з мінометів, гранатометів, та стрілецької зброї ворог гатив по Новоолександрівці, Троїцькому та Новозванівці. Також, по Новозванівці окупанти вели вогонь з БМП.
Загалом зафіксовано 92 обстріли.

"Дванадцять українських військових поранено, четверо травмовано"- повідомили у штабі АТО.

Наступна публікація