З в'язниць на фронт пішло понад 360 осіб: Малюська розповів, що буде з помилуваними після війни

Дата публікації
Перегляди
11к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З в'язниць на фронт пішло понад 360 осіб: Малюська розповів, що буде з помилуваними після війни

В Україні вже відбулося три хвилі помилувань осіб, які виявили бажання піти захищати Україну від російської агресії. 

У рамках цих хвиль з місць позбавлення волі було звільнено 363 людини.

Про це 17 травня повідомив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телемарафону.

"363 особи були звільнені з місць позбавлення волі. Такому звільненню передувала тривала процедура оцінки. Ми випускали лише тих, де переконалися, що такі особи не становлять небезпеку для суспільства, і там, де дійсно була можливість задіяти їх в обороні нашої держави", - розповів він.

Очільник Мін'юсту зазначив, що не обійшлося і без курйозів. Декілька осіб, які написали заяви на помилування та хотіли піти на фронт, коли вийшли і побачили бусик тероборони, який за ними приїхав, - одразу передумали. "Це були поодинокі випадки. Усі інші опинилися у рядах ЗСУ або територіальної оборони і захищають нашу державу", - наголосив Малюська.

Він також повідомив, що після закінчення війни повертати помилуваних до в'язниці не будуть.

"Єдине що - у нас немає Дамоклового меча над їхньою головою, якщо раптом війна закінчується чи строк контракту, то ви повернетеся до в'язниці. Як правило, це стосувалося тих осіб, строк відбування покарання яких був на завершальному етапі. Тому повертати їх назад немає сенсу, оскільки вони точно втратили суспільну небезпеку", - додав міністр та сказав, що наразі потреби у четвертій хвилі помилування немає, таких запитів від ЗСУ не надходило.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 83-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Читайте також:

Військовий експерт прокоментував ситуацію на фронтах і заяву Резнікова про нову фазу війни

Військовий експерт прокоментував ситуацію на фронтах і заяву Резнікова про нову фазу війни
Наступна публікація