З'явилося повне відео розбирання елітних приморських дач на окупованому півдні Донеччини

Дрон за фільмував працю робітників, які спокійно вантажать цінну деревину на машини.

Росіяни крадуть елітні дачні будинки просто на лінії розмежування біля Широкиного. Це підтверджується відеозаписом із безпілотника, котрий зробили бійці Української добровольчої армії. Він потрапив у розпорядження ТСН.

Під селом Саханка на Азовському морі є невеличке дачне селище "Дончанка", яке належить металургійному комбінату "Азовсталь". У домах з елітних видів дерев жив топ-менеджмент підприємства. За останній рік цих дач поменшало вдвічі.

ВідеоПовне відео з кадрами "вкрадених" будинків селища "Азовсталь"

Це можна звірити на знімках Google Maps річної давності і свіжому відео. Замість десятка дерев'яних будинків – нині лишилися самі фундаменти. Російські ЗМІ брешуть, що вони зруйновані обстрілами. Натомість на відзнятих добровольцями кадрах чітко видно, що споруди акуратно розібрані та вивезені. Свідки бачили, як їх знову збирають, але вже на території Росії. А на свіжому відео місцини з безпілотника видно, що розбирання триває. Власники дач кажуть, що через окупацію не були там уже три роки і жодних подробиць повідомити не можуть.

"Коли здійснювали цей проліт, якраз пішли над комплексом "Дончанка" - і побачили. Не зрозуміли спочатку, що це таке, що тільки фундаменти полишалися. І вже пізніше відзняли робітників, які спокійно, в мирній обстановці, під час "хлібного перемир'я" розбирають до фундаменту будинки. В цю хвилину, коли ми з вами розмовляємо, цей дуб вантажиться на машини", - розповів командир 8-го батальйону Української добровольчої армії з позивним "Червень".

Залиште свій коментар