Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За наказом Захарченка у "ДНР" формують нове "козаче" збройне угруповання бойовиків – ІС

До його лав вже приєдналося аж 150 осіб.

За розпорядженям ватажка "ДНР" Олександра Захарченка у так званій республіці почали створюватися збройні загони, повідомляє Дмитро Тимчук, експерт групи "Інформаційний спротив".

Як зазначається, нові загони наразі формуються у Торезі, Амвросіївці, Старобешевому і Тельмановому. Вже оголошено про "збори". Однак місцеве населення не дуже поспішає ставати до лав збройного угруповання. Тому організатори намагаються залучати іноземних найманців, які "звільнилися" зі служби в окупаційних військах та залишилися у "ДНР".

"На виконання указу ватажка "ДНР" Захарченка (підписаний у жовтні 2017), у низці населених пунктів, що перебувають під контролем "ДНР", розпочато формування нової збройної структури бойовиків під назвою "Приазовське козацьке військо "Донецької народної республіки". Рівень бажання місцевих жителів приєднуватися до нового формування є вкрай низьким, тому організатори намагаються залучати іноземних найманців, звільнених зі служби в окупаційних військах, які з тих чи інших причин залишаються в "ДНР". Наприклад, в Торезі главою місцевого формування "козаків ДНР" призначено осетина", - йдеться у повідомленні.

Наразі загальна кількість цих "козаків" становить близько 150 осіб.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление» В последний недельный период российские оккупационные войска н...

Опубликовано Dmitry Tymchuk 6 февраля 2018 г.

Як повідомлялося раніше, днями безпілотники ОБСЄ зафіксували танкову позицію проросійських бойовиків поблизу лінії фронту на Донбасі. 

ВідеоТерорист Захарченко надумав створити "Малоросію" замість "Новоросії"

Залиште свій коментар

Вибір редакції