За наказом Захарченка у "ДНР" формують нове "козаче" збройне угруповання бойовиків – ІС

До його лав вже приєдналося аж 150 осіб.

За розпорядженям ватажка "ДНР" Олександра Захарченка у так званій республіці почали створюватися збройні загони, повідомляє Дмитро Тимчук, експерт групи "Інформаційний спротив".

Як зазначається, нові загони наразі формуються у Торезі, Амвросіївці, Старобешевому і Тельмановому. Вже оголошено про "збори". Однак місцеве населення не дуже поспішає ставати до лав збройного угруповання. Тому організатори намагаються залучати іноземних найманців, які "звільнилися" зі служби в окупаційних військах та залишилися у "ДНР".

"На виконання указу ватажка "ДНР" Захарченка (підписаний у жовтні 2017), у низці населених пунктів, що перебувають під контролем "ДНР", розпочато формування нової збройної структури бойовиків під назвою "Приазовське козацьке військо "Донецької народної республіки". Рівень бажання місцевих жителів приєднуватися до нового формування є вкрай низьким, тому організатори намагаються залучати іноземних найманців, звільнених зі служби в окупаційних військах, які з тих чи інших причин залишаються в "ДНР". Наприклад, в Торезі главою місцевого формування "козаків ДНР" призначено осетина", - йдеться у повідомленні.

Наразі загальна кількість цих "козаків" становить близько 150 осіб.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление» В последний недельный период российские оккупационные войска н...

Опубликовано Dmitry Tymchuk 6 февраля 2018 г.

Як повідомлялося раніше, днями безпілотники ОБСЄ зафіксували танкову позицію проросійських бойовиків поблизу лінії фронту на Донбасі. 

ВідеоТерорист Захарченко надумав створити "Малоросію" замість "Новоросії"

Залиште свій коментар