За останні два тижні бойовики втратили третину особового складу розвідувальної роти - ГУР

Начальника розвідки з'єднання бойовиків відсторонено від виконання службових обов'язків.

Російським окупаційним командуванням проводиться службове розслідування щодо діяльності командира та окремих посадових осіб 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, діяльність цих осіб  призвела до значних втрат особового складу розвідувальних підрозділів.

"За останні два тижні безповоротні втрати в розвідувальній роті з'єднання склали близько третини особового складу. Для проведення розслідування командира бригади викликано до генерального штабу ЗС РФ. Начальника розвідки з'єднання відсторонено від виконання службових обов'язків", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжує зростати кількість злочинів та протиправних дій щодо цивільного населення. Зазначається, що двоє російських офіцери 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК з метою збагачення здійснили збройне пограбування декількох помешкань цивільних осіб.

ВідеоГібридна війна: чому українські військові гинуть на мирній території

"Під час ротаційних заходів підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК здійснено збройний напад на бойову броньовану машину, в якій транспортувалось місячне грошове забезпечення підрозділів полку, що перебувають на передових позиціях. Для здійснення злочину використовувалась інша броньована бойова машина з прихованими розпізнавальними знаками. У результаті нападу кошти були викрадені, а водій і касир вбиті", - розповіли в ГУР. 

Нагадаємо, близько 200 бойовиків висловили бажання звільнитися після того, як сили ЗСУ 24 червня успішно ліквідували ворожу ДРГ.

Залиште свій коментар