Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Задля явки". На "виборчих дільницях" на Донбасі організували продаж дешевих харчів

Кремль поставив завдання забезпечити явку не менше ніж 50% "виборців" до 12:00.

Служба безпеки України заявляє, що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, заради створення видимості високої явки, на "виборчих дільницях" організували пункти продажу дешевих продуктів харчування.

Про це йдеться у повідомленні CБУ у Facebook.

"Спектакль розпочався. В кращих традиціях СРСР в ОРДЛО відбуваються так звані вибори. Кремлем поставлено завдання: до 12:00 повідомити про явку не менш 50% "виборців". Масово відбуваються містифікації, заради телевізійної картинки про "черги бажаючих проголосувати", - зазначають в СБУ.

За інформацією української спецслужби,  на "дільницях" організували пункти з продажу дешевшого, ніж зазвичай хліба (проте не більше 2 буханок в руки), овочів та олії.

"Показово, що найпопулярнішим кандидатом є Чак Норріс, за якого масово віддають голоси нечисельні "виборці". Навіть мобільний зв'язок і сайт так званого центрвиборчкому терористів не витримали такого відвертого фейку і категорично відмовилися працювати", - додали в СБУ.

Спектакль розпочався. В кращих традиціях СРСР в ОРДЛО відбуваються так звані вибори. Кремлем поставлено завдання: до...

Опубликовано The Security Service of Ukraine Воскресенье, 11 ноября 2018 г.

Нагадаємо, у неділю на окупованих територіях Донецької та Луганської областей тривають незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнають так звані вибори і закликають ігнорувати їх. Росії погрожують новими санкціями за організацію та проведення псевдовиборів.

На території окупованої Донецької області у неділю, 11 листопада, зник мобільний зв'язок оператора Vodafone.

ВідеоЄС та США посилять санкції проти осіб, причетних до незаконних виборів в ОРДЛО

Міжнародні санкції проти всіх причетних до виборів у так званих ДНР і ЛНР. Євросоюз і США вже працюють над тим, щоби посилити обмежувальні заходи для тих, хто організовує так зване голосування на окупованих територіях Донбасу. Про це заявив голова українського МЗС Павло Клімкін. 

ЄС та США посилять санкції проти осіб, причетних до незаконних виборів в ОРДЛО

Залиште свій коментар

Вибір редакції