Загиблий на фронті комбат "Луганськ-1" Губанов не зрадив присягу і відважно захищав Україну

Загиблий на фронті комбат "Луганськ-1" Губанов не зрадив присягу і відважно захищав Україну

Фото: twitter/Арсен Аваков

Він не лишився в окупованій "ЛНР” та став на бік України.

Командир батальону "Луганськ-1" Сергій Губанов, який загинув від осколкових поранень у Луганській області, ще на початку війни покинув територію "ЛНР”, щоб служити і захищати українців. Про це ТСН повідомляла ще 2014 року. 

Як відомо, Сергій Губанов був із групи луганських поліцейських, які відмовилися зрадити присягу і разом з родинами вимушені були покинути все. 2014 року працювали під обстрілами в районі міста Щастя, потім переїхали до Северодонецька і продовжували працювати на Луганщині, зокрема поблизу лінії розмежування.

До рідного дому їм було 15 км, але повернутися вони не могли. Міліціонери отримували 2500 грн, їм не обіцяли звання учасників АТО, але вони все одно захищали Україну.

Також про смерть командира висловився міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Вночі загинув командир добробату МВС Луганськ-1 полковник поліції Сергій Губанов (Сєдой). Сміливий, часом до безтями, офіцер. Добрий, надійний друг. Окупанти підірвали міну на шляху бойової патрульної групи. Горе у нас( Війна нікуди не поділася.. Честь - нашим хлопцам-воїнам!”, - написав він у соцмережі Twitter.

Нагадаємо, 20 травня поблизу селища Трьохізбенка Новоайдарського району Луганської області від осколкових поранень загинув Сергій Губанов. 

"Під час виконання завдання командування штабу Операції об’єднаних сил він і троє бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Луганськ-1" отримали осколкові поранення", - розповіли правоохоронці.

Ситуація на Сході: загинув командир батальйону "Луганськ 1"

Ситуація на Сході: загинув командир батальйону "Луганськ 1"

Повʼязані теми:

Наступна публікація