Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загиблого на Донбасі молодого добровольця "Правого сектору" привезли до Львова

Поховають хлопця в його рідному селі.

У Львові попрощалися із 22-річним Мар’яном Корчаком. Боєць із позивним "Хитрий" служив у першій  штурмовій роті добровольчого корпусу "Правий сектор", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він був одночасно командиром позиції та парамедиком, за два роки пройшов кілька гарячих точок – Авдіївську промзону, Піски, Горлівку, а загинув  біля Зайцевого.

На світанку там почався масований артобстріл. Коли вогонь стих,  Мар’ян та ще кілька бійців з групи евакуації з медичними рюкзаками обходили бліндажі, щоб перевірити, чи немає там поранених, але ворожа артилерія запрацювала знову. Один зі снарядів вибухнув  поруч і зрешетив бійця осколками. Поховають Корчака в неділю у його рідному селищі Шкло.

ВідеоУ Львові попрощалися із 22-річним бійцем Мар'яном Корчаком

Боєць із позивним "Хитрий" служив у першій  штурмовій роті добровольчого корпусу "Правий сектор". Був командиром позиції та парамедиком. За два роки пройшов кілька гарячих точок. Загинув учора біля Зайцевого: після обстрілу Мар'ян та кілька бійців обходили бліндажі, щоб перевірити, чи немає там поранених. Але ворожа артилерія запрацювала знову.

У Львові попрощалися із 22-річним бійцем Мар'яном Корчаком

Залиште свій коментар

Вибір редакції