Захарченко повторив слова Путіна про миротворців на Сході і заявив про готовність говорити з Києвом

Раніше президент Порошенко наголосив, що жодних переговорів із бойовиками щодо миротворців не може бути.

Лідер терористичної "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що готовий обговорювати з Києвом умови перебування миротворчої місії на Донбасі.

Про це він сказав в інтерв'ю програмі "Підсумки тижня" на НТВ.

"Ми ж маємо на увазі наступне: це охорона місії ОБСЄ. Це не пряма миротворча місія. І ми готові обговорити з Києвом ці умови щодо перебування місії", – сказав ватажок бойовиків.

Нагадаємо, раніше Захарченко заявив, що у "ДНР" готові розглядати ініціативу про введення миротворчої місії на окупованому ними Донбасі і наполягають, щоб сторони переговорів очікували на їхнє схвалення для затвердження змін у форматі врегулювання конфлікту.

Порошенко раніше заявляв, що жодних перемовин із бойовиками щодо розміщення на території Донбасу миротворців ООН не може бути.

Нещодавно глава РФ Володимир Путін заявив, що підтримує введення миротворців ООН на територію окупованого Донбасу, однак ці сили повинні перебувати лише на лінії розмежування, а також, що їхня основна місія - охороняти ОБСЄ.

У МЗС наголосили, що Путін своєю заявою хоче спотворити ідею миротворчої місії і представити агресію на Донбасі внутрішнім конфліктом України. Також дипломати нагадали, що раніше глава України Петро Порошенко офіційно направив в ООН звернення про розгортання миротворчої операції, проте Росія як держава-агресор постійно саботувала пропозиції України, відмовляючись розглядати звернення в РБ ООН і навіть стверджувала, що звернення не було.

Порошенко планує найближчими місяцями представити на Генеральній асамблеї ООН  ідею введення миротворчої місії на Донбас. Під час попередніх телефонних переговорів лідерів держав "нормандського формату" він наголосив на необхідності запровадження її на Донбасі.

Росія передала до ООН проект резолюції про розміщення миротворчої місії на Донбасі. Свою резолюцію згодом подала і Україна.

Залиште свій коментар