Захарченко продовжив марити про "Малоросію": військовослужбовці України хочуть перейти на "нашу сторону"

Терорист стверджує, що бійці ЗСУ почали "замислюватися" після того, як він оприлюднив свою ідею про створення "держави".

Ватажок бойовиків "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко продовжив розвивати свої фантазії про "Малоросію" на "молодіжному форумі".

Про це повідомляє РИА Новости.

"Цей проект (Малоросія — ред.) обговорюється вже на рівні політтехнологів, союзних експертів. Ми запропонували вихід із ситуації, яка склалася. Це тема для дискусії. Ми отримали вже мільйони пропозицій, реплік, багато критики було", — сказав Захарченко.

За його словами, критика стосувалася самої назви "нової держави" та місцеперебування "столиці".

"Пішли дзвінки і спроби вийти до нас на зустріч і розмову звичайних військовослужбовців України, вони хочуть не здатися в полон, а перейти на наш бік. Це була основна перемога. Люди, які сидять в окопах, починають замислюватися", — стверджує Захарченко.

Нагадаємо, 18 липня з'явилося повідомлення про те, що ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко заявив про створення "перехідної держави Малоросія". Згідно з "конституційним актом Малоросії", так званої "столицею нової держави" має стати Донецьк. На думку окупантів, створення "нової держави покликане "зупинити громадянську війну і уникнути нових жертв". Прапором так званої "Малоросії" стане прапор Богдана Хмельницького.

Залиште свій коментар