Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захарченко закликав нового ватажка "ЛНР" об’єднатися проти Києва заради "мирного життя"

Захарченко закликав нового ватажка "ЛНР" об’єднатися проти Києва заради "мирного життя"

Бойовик привітав новачка з посадою.

Ватажок терористів так званої "ДНР" Олександр Захарченко прокоментував зміну керівництва в так званій "ЛНР", після того як ватажок бойовиків Ігор Плотницкий написав заяву про відставку за станом здоров'я, а своїм наступником призначив "міністра держбезпеки ЛНР" Леоніда Пасічника.

"Шановний Леоніде Івановичу, вітаю вас зі вступом на посаду" виконуючого обов'язки голови "" ЛНР ". В умовах війни і економічної блокади це важке завдання, але я впевнений, що ви з честю впораєтеся з нею", - цитують ватажка "ДНР" російське видання "РИА Новости".

Крім того, Захарченко заявив, що готовий об'єднатися з Пасічником, щоб будувати "мирне життя" на Донбасі.

"Упевнений також, що ми будемо ефективно разом протистояти київської агресії і будувати мирне життя ", - йдеться в повідомленні.

Так званий "голова" Народної ради ДНР "Денис Пушилін додав, що професіоналізм" нового. ватажка бойовиків "ЛНР" буде корисний для взаємовигідної співпраці між превдореспубліками.

"Леонід Іванович! На ваші плечі покладена величезна відповідальність за мир і благополуччя громадян" ЛНР ", відновлення економіки і створення умов для політичного врегулювання конфлікту", - сказав Пушилін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції