Захарченко звинуватив Америку в тому, що люди в "ДНР" живуть гірше, ніж в Україні

Ватажок бойовиків назвав Україну великою країною з розвиненою промисловістю.

На території "ДНР" люди живуть гірше, ніж в Україні, тому що бойовикам доводиться воювати з "нацистами, яким допомагає Америка".

Про це в інтерв'ю американському виданню Vice News заявив ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко.

"Якби не було війни, ми б жили краще, ніж в Україні... Ми почали воювати проти нацистів... Ви вибачте, один з моїх предків зустрічався з американцями на Ельбі і на той момент ми були союзниками. Потім інші мої предки вже воювали з американцями у В'єтнамі. І зараз вже я воюю проти них. Американці воюють руками українців... Велике спасибі Америці, що забезпечили нас масою труднощів, з якими нам доводиться боротися. Ми воюємо проти нацистів і заради цього ми готові перенести багато речей", - сказав Захарченко.

При цьому ватажок бойовиків погодився, що економічна ситуація на території уздовж лінії фронту, підконтрольній Україні, краще, ніж на території "ДНР".

"Україна - велика країна з розвиненою промисловістю і, на жаль, тільки нашу інфраструктуру руйнує українська армія. Причому цілеспрямовано б'є по промислових об'єктах і об'єктах соціальної інфраструктури", - сказав він.

При цьому Захарченко похвалився, що бойовики через рік після початку конфлікту почали виплачувати соціальні виплати і створили всі "атрибути держави".

Журналіст зазначив, що люди, які живуть, наприклад, у звільненому Маріуполі, можуть наочно побачити, що там, де "ДНР", немає роботи, закриті підприємства і не працює банківська система.

На це Захарченко сказав, що його батько живе на території України і при цьому три місяці не отримує пенсію.

"У них є своя банківська система, ми відкрили свою. Сьогодні у нас вже є представництво Південної Осетії і через нього ми будемо працювати на весь світ", - сказав ватажок бойовиків.

Нагадаємо, жителі окупованого Донбасу у продуктовій кризі звинувачують Україну і американців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: