Захисники Маріуполя заявляють про сотні людей під завалами заводу "Азовсталь" після скидання ворогом авіабомби

Захисники Маріуполя заявляють про сотні людей під завалами заводу "Азовсталь" після скидання ворогом авіабомби

Захисники Маріуполя заявляють про сотні людей під завалами заводу "Азовсталь" після скидання ворогом авіабомби

Фото: скриншот з відео

Військові закликають світових лідерів допомогти евакуювати цивільних людей.

Сотні людей залишаються під завалами заводу «Азовсталь» у Маріуполі.  Напередодні росіяни скинули надпотужну авіабомбу, за деякими даними вагою до 3 тонн. Захисники міста кажуть, ідеться про обвали у районі польового шпиталю та місць, де перебували цивільні, зокрема й діти.

Про це йдеться в ТСН.

«Під завалами є хлопці, які загинули, є бійці які поранені, є можливо і цивільні, до яких ми зараз не можемо дістатися. Також імпровізовані наші польові шпиталі, теж під завалами», - розповідає заступник командира полку "Азов", позивний "Калина".

Він не зазначає, що не знають справжньої кількості. «Оскільки постійні бомбардування, постійні завали, та немає нормального зв’язку. І ми не можемо потрапити у деякі місця і сказати якісь конкретні цифри, Ми знаємо точно, що це сотні людей, серед яких велика кількість дітей, це і грудні діти, які перебувають тут, і ще поранені», - додає "Калина".

По території «Азовсталі» не вперше скидуються надпотужні бомби, каже боєць. «До того всього працює й корабельна артилерія, ще працюють системи залпового вогню і збройна артилерія, тобто всі наявні засоби, які мають, вони використовують проти українських захисників», - зазначає військовий.

Каже, що воювати важко, але «ми тут довіряємо один одному, ми довіряємо нашому командиру, і ми знаємо для чого ми тут».

«Ми у повній блокаді, де фронт на 360 градусів, де немає тилу, немає нормального забезпечення. І ситуація насправді критична і тому ми закликаємо… Про те, щоб цивільні громадяни, які тут перебувають, з якими ми записували відео, показували на весь світ, ми просимо нарешті схаминутися світових лідерів, щоби не тільки ми робили щось для когось, а для людей, бодай щось хтось зробив. Тому що вони потребують допомоги. Потребують допомоги діти, яких ми показували, і які хочуть побачити сонце, які хочуть жити. Їх потрібно рятувати в першу чергу», - каже "Калина".

Сотні людей залишаються під завалами заводу "Азовсталь" у Маріуполі

Сотні людей залишаються під завалами заводу "Азовсталь" у Маріуполі

Боєць зазначає, що на місто уже 55 днів летить все, що тільки можна. «Складається враження, що просто утилізація боєприпасів. Наші хлопці роблять неможливе. І чи буде допомога - ну не знаю, нам кажуть триматися, буде - ми тримаємося. Чому світові лідери не можуть зібратися до купи та надати гарантії? Ми просимо тільки цивільні й поранені, просимо лише того, щоб дали гарантії безпечного виходу нашим громадянам, і все», - додає військовий.

Читайте також:

В "Укрзалізниці" виявили чотирьох колаборантів: ними вже займаються правоохоронні органи

800 млн доларів: Україна може отримати ще один пакет військової допомоги від США

Загарбники, як нацисти, вивозять українців із захоплених територій - Кислиця

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація