Захоплений в полон десантник "російської військової еліти" розповів про мародерства і безчинства своїх

Дата публікації
Перегляди
295к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захоплений в полон десантник "російської військової еліти" розповів про мародерства і безчинства своїх

Фото: Поліція Київської області

Після захоплення його в полон, його підрозділ змішувала з землею українська артилерія.

Двоє бійців територіальної оборони та поліцейський узяли в полон десантника розхваленої російською пропагандою Псковської дивізії. Узяли тихо, без пострілів. Той розповів ТСН, як так звана "російська військова еліта" воює з цивільними, мародерствує, а після потрапляння до полону - одразу ж мріє повернутися додому.

Володимир Сафронов, десантник розпіареної пропагандою Псковської дивізії. Ба навіть більше, якщо вірити російській пропаганді, 104 полк - один з найкращих в Росії. Десятки нагород, підрозділ першим отримав звання "ударний".

«Він відійшов від позицій метрів на 8 справити свою потребу і був затриманий нашими військовослужбовцями. Затриманий без жодного пострілу», - кажуть українські бійці.

Псковський десантник спочатку просить поїсти, а під час спілкування багато п'є води. Зізнається, увесь місяць в Україні недоїдав. Їжу окупанти відбирали у цивільних.

«У нас погано з їжею, ми заощаджуємо на їжі постійно... Дуже часто, що один пайок на день, йде на 2 людей. І переважно харчуємося тим, що знайдемо в будинках. Мародерства дуже багато, особисто мною було помічено, але я не підтримую таке, в основному цим займалися командувач і старші сержанти», - твердить полонений.

Володимир тепер каже, що його надурили. Після 2 місяців строкової служби, мовляв, його, вчителя фізкультури за спеціальністю, наполегливо агітували підписати контракт і лише він поставив свій підпис, одразу перекинули на війну в Україну.  «Я бачив цивільних, які ховалися, деяких у заручники брали, виводили, я бачив людей, які не могли евакуюватися, які у страху постійному перебували, безмірно шкода їх було, дуже страшно знаходити їх», - каже той.

Полонений десантник розповів, як "російська військова еліта" воює з цивільними і мародерствує

Полонений десантник розповів, як "російська військова еліта" воює з цивільними і мародерствує

Але вже за мить десантник чітко говорить, що він готовий був стріляти, куди йому накаже командир. «Наказ був готовий виконувати», - каже полонений.

Уже не виконав. "Еліту російського війська" везуть до його ж колег у Київ. Вони ж усі планували в'їхати до столиці України. Там з ним спілкуватимуться представники спецслужб, щоб достеменно дізнатися, що встиг накоїти він в Україні. 

Військові передають правоохоронцям і весь скарб десантника - кілька монет, рублів так 30, таблетки, паспорт та військовий квиток. Цьому бійцю пощастило, бо в полон він потрапив вранці, а увесь день його підрозділ змішувала з землею українська артилерія. 

Читайте також:

Кияни, які постраждали від уламку російської ракети, рятують вціліле від "русского міра"

Танковий наступ на Київ зупинила екснардепка Тетяна Чорновол влучним пострілом із "Стугни"

Країни ЄС обмірковують запровадження нафтового ембарго проти Росії

Дата публікації
Перегляди
295к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація