Захоплення Богданівки окупантами: полковник НГУ зробив гучну заяву

Захоплення Богданівки окупантами: полковник НГУ зробив гучну заяву

Український військовий на бронетехніці / Фото: Getty Images

Сергій Сідорін розповів про справжню ситуацію на Бахмутському напрямку.

На Бахмутському напрямку лінія бойового зіткнення динамічна, деякі позиції переходять протягом доби з рук в руки. Сили оборони України продовжують утримувати половину населеного пункту Богданівка. 

Про це в ефірі “Еспресо” Сергій Сідорін, полковник, командир батальйонно-тактичної групи 4-ї БрОП НГУ. 

“Бахмутський напрямок і надалі залишається важким, ворог не полишає спроб проведення штурмових дій. Минулої доби відбулося 5 бойових зіткнень з противником”, — зазначив Сідорін.

Він додав, що найгарячішими точками на сьогодні є населені пункти Богданівка, Іванівське та Кліщіївка

“Попри заяви російських ЗМІ щодо захоплення Богданівки, це не відповідає дійсності. Сили оборони України продовжують утримувати половину цього населеного пункту. Лінія бойового зіткнення динамічна, деякі позиції переходять протягом доби з рук у руки”, — зауважив полковник НГУ.

Читайте провідні новини дня:

За його словами, щодо населеного пункту Іванівське, то противник намагається застосовувати штурмові дії з технікою, аби швидко наблизитися до позицій українських захисників та висадити там свій десант. Однак такі спроби ворога виявляються своєчасно за допомогою аеророзвідки, відповідно, завдається вогневе ураження, внаслідок чого загарбник відмовляється від своїх дій.

“Щодо населеного пункту Кліщіївка. Сили оборони України провели контрштурмові дії, захопивши декілька позицій, які противник зайняв раніше. Лінія бойового зіткнення проходить за 5-7 км від Часового Яру, тому ворог має можливість завдавати по місту вогневого ураження з артилерійських систем великого калібру, також за сприятливих погодних умовах застосовує авіацію, розвідувальні та ударні БПЛА”, — сказав Сергій Сідорін.

Нагадаємо, у ЗСУ дуже непроста ситуація зі снарядами на фронті: бійці можуть запускати лише п’ять-сім тисяч боєприпасів на день, тоді як окупанти – 50-70 тисяч. А допомога від Європи зі снарядами просувається дуже повільно.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація