Закрите небо над Україною не завадило б Росії обстріляти Яворівський полігон на Львівщині — Пентагон

Закрите небо над Україною не завадило б Росії обстріляти Яворівський полігон на Львівщині — Пентагон

Фото: miroved.com

Водночас в разі нападу Росії на одну з країн НАТО, реакція Сполучених Штатів буде миттєвою. 

Прес-секретар Пентагону Джон Кірбі заявив, що закрите небо над Україною не завадило б російським окупантам завдати удару по Яворівському полігону на Львівщині, який розташований менш ніж за 20км від польського кордону.

Про це пише The Hill.

Речник американського Міністерства оборони переконаний, що безпольотна зона над Україною не зупинила б РФ від атаки на полігон, де спільно тренувалися українські та іноземні військові. 

"Я брав участь в цьому, коли був молодим офіцером авіаносця на початку 90-х. Це бій. Ви повинні бути готовими стріляти чи бути застреленими. Президент Байден чітко дав зрозуміти, що війська США не збираються воювати в Україні", – заявив Кірбі.

Водночас прес-секретар Пентагону прокоментував неймовірну близкість авіаударів РФ до кордону Польщі, яка є членом альянсу. Так, за словами Кірбі, в разі нападу Росії на одну з країн НАТО, реакція Сполучених Штатів буде миттєвою. 

"Збройний напад на одного вважається збройним нападом на всіх. Ось чому ми продовжуємо рухатися, переміщувати сили та можливості вздовж східного флангу НАТО — аби переконатися, що ми зможемо захистити кожен сантиметр території НАТО, якщо це буде потрібно", — сказав Кірбі.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація