"Залізний трон" із зони АТО виставили на аукціон: гроші підуть на допомогу бійцям АТО

Ставками можуть бути не лише гроші, а й необхідні для військових предмети.

У понеділок, 14 листопада, у Запоріжжі на інтернет-аукціоні волонтери на продаж виставили "Залізний трон", який з'явився місяць тому поблизу Донецька. Про це повідомляє Радіо Свобода.

В інтернет-аукціоні взяти участь може хто завгодно, незалежно від країни проживання. Усі кошти, отримані від продажу "Залізного трону" підуть на допомогу бійцям АТО.

Ставками можуть бути не лише гроші, а й необхідні для військових предмети. Наприклад, волонтерам уже запропонували два тепловізори.

"Можна писати зі ставками в інтернет-спільноті чи у особистих повідомленнях. Вже пропонують 6 тисяч американських доларів, але в еквіваленті тепловізорів, тобто не грошима, а два тепловізори пропонують. Від цього не відмовляємося, не обов'язково грошима. Якщо в когось є еквівалент, що закриватиме потреби бійців, теж будуть прийматися ставки", — розповів один з координаторів інтернет-аукціону Тарас Білка.

Аукціон триватиме до 21 листопада. Наразі "Залізний трон" перебуває в зоні АТО. Після закінчення аукціону, волонтери планують привезти його з Донбасу до Запоріжжя та передати покупцеві.

Нагадаємо, королівський трон-копію з "Гри престолів" зконструювали з уламків активної броні танку та залишків деталей підбитої техніки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: