Залужний розповів, хто для нього є прикладом: "Коли сумніваюся - дивлюся на його портрет"

Залужний розповів, хто для нього є прикладом: "Коли сумніваюся - дивлюся на його портрет"

Фото: Генеральний штаб ЗСУ / Facebook

Залужний наголосив, що покійний Воробйов був для нього прикладом.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розповів, хто для нього є прикладом. Це - колишній командувач Сухопутних військ України Геннадій Воробйов.

Про це він сказав в інтерв'ю The Economist.

"У мене є портрет покійного Геннадія Петровича Воробйова (командувач Сухопутних військ України від 2009 до 2014 року). Це була людина, яку дуже поважали в армії. Чому він у мене тут? Коли мені спокійно, коли все йде добре, ця картинка зазвичай лежить обличчям вниз, мені не потрібно на неї дивитися. Коли у мене виникають сумніви щодо чогось, я висловлюю це прямо. Я обертаюся і дивлюся на його портрет, намагаючись зрозуміти, як би вчинив у цій ситуації Геннадій Воробйов. Це людина, яка досягла успіху. Це людина, якій було важко, бо він усім допомагав. Він знав усіх у Збройних силах, їхніх дружин, їхніх дітей, їхніх племінників тощо. Йому було важко, але він взяв той важкий тягар і поніс його. Це приклад", — пояснив Залужний.

Геннадій Воробйов: що відомо

Геннадій Воробйов - український військовий, генерал-полковник, кандидат історичних наук. Від 18 листопада 2009 року до 17 січня 2014 року — командувач Сухопутних військ Збройних сил України. Від 16 лютого 2014 року — перший заступник начальника Генерального штабу ЗС України. Від 21 травня 2016 року — т. в. о. начальника та начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Раптово помер 2017 року у віці 55 років.

Читайте також:

Підписали Зеленський та Залужний: на аукціоні продали український прапор за рекордну суму

Підписали Зеленський та Залужний: на аукціоні продали український прапор за рекордну суму

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація