Заохочення до наступу. У "ДНР" відреагували на можливе постачання Україні летальної зброї США

Бойовики кажуть, що США хочуть зірвати Мінський формат.

Ватажок терористичної "ДНР" Олександр Захарченко прокоментував інформацію про можливе постачання Україні американської летальної зброї.

Про це повідомляють РИА Новости.

"Будь-яка зброя, яку Америка дасть Україні, буде розцінюватися (Києвом), як заохочення до наступу. Америка хоче зірвати мінський формат, хоче зірвати нормандську четвірку, їй дуже важливо в цей процес прилаштувати себе. Якщо це (рішення про постачання озброєння) буде на рівні закону ухвалено в США, то це буде відкритий посил до того, що Україна повинна розв'язати війну", - сказав Захарченко.

Нагадаємо, об'єднаний комітет керівництва штабів Збройних сил США розпочав планування постачання летальної зброї оборонного характеру до України. Про це пише USA Today. Летальне озброєння може бути надане для протистояння військовій загрозі Україні і Європі з боку Росії. 

У Міноборони США заявили про готовність надати летальну зброю Україні. У Міністерстві оборони США підтримують ідею надання летальної зброї Україні і активно займаються цим питанням. Про це сказав генерал військово-повітряних сил США Пол Селва перед Комітетом Сенату з питань збройних сил на слуханнях, присвячених затвердженню його на посаду заступника голови Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США, передає Голос Америки. 

ВідеоСША може надати Україні летальну зброю

Залиште свій коментар