Заручники: уряд не має претензій до українців, які отримали російські паспорти в Криму та на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лише на окупованому Донбасі паспорти РФ отримали 200 тисяч громадян.

Український уряд "не має претензій" до мешканців окупованих Донбасу та Криму, які отримали російські паспорти, оскільки це їхній "спосіб виживання".

Про це віцепрем'єр-міністр та міністр із питань реінтеграції Олексій Резніков розповів в ефірі передачі "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

Він зазначив, що лише на окупованому Донбасі паспорти РФ отримали 200 тисяч громадян.

"В режимі перехідного правосуддя, ми пишемо, зокрема, ідею, що більшість людей, які отримали ті паспорти і в Криму, і на Донбасі окупованому - вони є заручниками, це їхній спосіб виживання", - пояснив міністр. 

Водночас, наголосив Резніков, українська держава притягне до відповідальності тих, хто "служив окупаційному режиму".

"Хто був колаборантами, хто служив вірою і правдою окупаційному режиму, і в кого кров на руках - ті будуть точно нести відповідальність попри будь-які спроби уникнути цієї відповідальності", - наголосив міністр.

Раніше посадовець повідомив, що Україна вивчає "безпрецедентну" можливість запрошення миротворців ОБСЄ на окуповані Російською Федерацією території Донбасу. 

Плейлист 24 відео Новини окупованого Криму. Актуальне

2019 року Крим "відсвяткував" вже п’яту річницю анексії. За цей час півострів, як і Росія, отримав серйозні санкції, однак ніхто досі не змусив Москву хоча б розпочати обговорення повернення Криму до України. На п’ятий рік анексії росіяни продовжують репресії та утиски на півострові.

Новини окупованого Криму. Актуальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції