Затримані російські ГРУшники мали наказ захопити місто Щастя - СБУ

Дата публікації
Перегляди
3047
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Затримані російські ГРУшники мали наказ захопити місто Щастя - СБУ

Група Єрофеєва зазнала фіаско поблизу Щастя.

Українська сторона готує докази російської військової агресії в міжнародні суди.

Захопити Щастя - останній наказ, який отримала група затриманих спецпризначенців Єрофеєва і Александрова. Служба безпеки України почала оприлюднювати докази злочинів російських військових. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Жодних домислів та припущень. Конкретні докази російської агресії на території України. Усе передадуть в міжнародні суди. Після провалу 16 травня операції російського спецназу - решті, яка дислокувалась у Луганську - а це понад дві сотні ГРУшників - був даний терміновий наказ відходити назад в Росію. Однак приховати злочини цього разу вже не вийде.

"Нами визначені, чітко доведені вже місця, в яких діяла група саме капітана Єрофеєва. За нетривалий час вони перебували у близько 20 місць України, в тому числі за лінією боєзіткнення вони здійснювали розвідвилазки", - каже керівник департаменту контррозвідки СБУ Віталій Найда.

Напади на українських військових, знищення нашої техніки, мінування доріг та населених пунктів. На Луганщині бригади спецназу з Тольятті з 2014-го року. Від тоді, вже відбулося чотири ротації. Остання - 19 березня. Усього 220 чоловік. Звання, імена та прізвища понад шістдесяти з них вже відомі. А диверсійна група затриманого Єрофеєва, яка зазнала фіаско під Щастям, і взагалі ідентифікована.

"Група готувала місця для засідок, група проводила збір розвідданих, кінцева мета - бойове захоплення населеного пункту Щастя. Це останній наказ, який отримала група Єрофеєва", - стверджує Найда.

У матеріалах, які готують до подання в міжнародні суди, не лише докази і свідчення затриманих Єрофеєва та Олександрова. За рік військових дій на Сході, їх м'яко кажучи, купа.

Паралельно з міжнародними судами, справу затриманих спецназівців готують і до подання в українські. Процес розпочнеться відразу після виписки зі шпиталю. До слова, спостерігачі міжнародної місії ОБСЄ відвідали затриманих ГРУшників. І Єрофеєв, і Александров вкотре підтвердили - вони діючі російські військові. В Україні з розвідкою були не раз.

Нагадаємо, СБУ показала фото ГРУшників, які приїжджали вбивати українців.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Група затриманих російських спецпризначенців отримала наказ захопити Щастя

Група затриманих російських спецпризначенців отримала наказ захопити Щастя

Наступна публікація