Затриманий полковник РФ Гратов з Донбасу писав Путіну листа про допомогу

Терорист просив допомогти йому з оформленням пенсії. 

Затриманий українськими силовиками російський полковник Валерій Гратов під час участі у боях на окупованому Донбасі писав листа до президента РФ Володимира Путіна з проханням надати йому допомогу.

Звернення терориста до російського лідера опублікував "Цензор.net".

У своємі листі Гратов жаліється, що після його депортації з Молдови за участь в бойових діях на боці сепаратистів Придністров'я і проросійських бойовиків "ДНР" і "ЛНР" на Донбасі, він залишився без засобів до існування. У зверненні терорист просить у Путіна допомогти його родині перебратися до РФ і оформити там пенсію.

"Після депортації я залишився без засобів до існування, втратив можливість бачитися з родиною і надавати допомогу своїм рідним. Зараз я перебуваю на Донбасі. Раніше з проханням в наданні мені допомоги звертався на адресу Державної думи РФ, в апарат уповноваженого з прав людини РФ Елли Памфілової і міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, але відповіді так і не отримав", - йдеться в листі.

Лист Гратова до Путіна
Цензор.нет
Лист Гратова Путіну

Як повідомлялося раніше,  раніше українські прикордонники затримали російського полковника Валерія Гратова, якого якого російські спецслужби планували зробити "заступником міністра держбезпеки ПМР". Він мав при собі телефони ватажків Придністров'я, відео обстрілів українських позицій на Донбасі і спільні фото з ватажками терористів. 

ВідеоУкраїнські спецслужби затримали росіянина Валерія Гратова, який тренував бойовиків

Залиште свій коментар