Затриманий учасник захоплення відділу міліції у Краматорську "злив" правоохоронцям своїх спільників

За даними Аброськіна, до банди сепаратистів входили, окрім затриманого, ще 15 осіб.

Затриманий за участь у захопленні будівлі Краматорського міськвідділу міліції у квітні 2014 року, назвав поліції 15 своїх спільників.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник глави Нацполіції – начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

"Нещодавно затриманий, активний учасник захоплення адмінбудівлі Краматорського міськвідділу міліції в квітні 2014 року, поділився інформацією про своїх "однополчан" - тих, хто був активними учасниками подій "руської весни" в Краматорську", - написав він.

За словами Аброськіна, дехто з названих сепаратистів уже перебувають у розшуку, а інших оголосять у розшук найближчим часом на підставі наданих їхніх "товаришем" свідчень.

"Ну що, "друзі", чекаємо й на вашу явку з повинною", - додав правоохоронець і оприлюднив фото 15 "друзів" краматорського бойовика-"заробітчанина".

Нагадаємо, про затримання бойовика, який із автоматом брав участь у захопленні будівлі Краматорського міськвідділу міліції у квітні 2014 року, В'ячеслав Аброськін повідомив напередодні, 11 червня.

За його словами, 25-річний місцевий мешканець з перших днів був у лавах бойовиків "ДНР". За захоплення відділку міліції він отримав 500 доларів США.

Залиште свій коментар