Зайшов у посадку за потребою: цивільний під Майорськом загинув через розтяжку біля траси

Його дружина вижила та розповіла подробиці трагедії.

Медикам обласної лікарні Дніпра вдалося врятувати життя 36-річної Наталії Мінченко. Напередодні вона з чоловіком підірвалася на міні біля Майорська на Донеччині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Подружжя поверталося з гостей по сільській дорозі. Чоловік зайшов до посадки і раптом пролунав вибух – імовірно, це була розтяжка між дерев. Жінка каже, що коли опритомніла, намагалася допомогти чоловіку, але він не реагував. "Чоловік відійшов за потребою в посадку. І тут як гахне! Мене вибуховою хвилею віднесло, втратила свідомість. Опритомніла, очі відкрила – нічого не бачу. Думала, осколки в очі потрапили… Він лежить, обличчя посічене осколками. Я його смикаю – він хрипить. І все", - розповіла постраждала.

ВідеоНа сільській дорозі біля Майорська на міні підірвалася сімейна пара

З важким пораненням голови Наталія змогла дійти до українського блокпоста, де військові надали їй першу допомогу. О другій ночі її гвинтокрилом доправили до Дніпра. Нейрохірурги одразу розпочали операцію, котра тривала понад чотири години. "У неї повністю розбита лобна частина голови, вдалося дістати частину осколків. Один осколок зайшов дуже глибоко, його дістати не вдалося. Однак операція пройшла досить успішно", - розповів головний лікар обласної лікарні ім..Мечникова Сергій Риженко.

Пацієнтка уже опритомніла і дихає самостійно. Про те, що поранення її чоловіка виявилися смертельними, вона ще не знає. Напередодні у прес-службі Головного управління Національної поліції в Донецькій області повідомили, що постраждали в цій трагедії 36-річна жінка та 38-річний чоловік, обидва - жителі селища Жованка.

Залиште свій коментар