Зеленський заявив, що Україна готується до нападу, та звернувся до білорусів

Дата публікації
Перегляди
412к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський заявив, що Україна готується до нападу, та звернувся до білорусів

Фото: Офіс президента України

Володимир Зеленський вважає, що білоруському народу треба робити все, щоб не втягнутись в цю війну. Президент зазначив, що Україна готується до можливого нападу.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії з території Білорусі було запущено багато ракет різного калібру. Вони принесли багато страждань в Україні. 

Про це президент України Володимир Зеленський сказав 5 липня під час відкриття 26-го урядового круглого столу The Economist.

"Тим не менш, ми розуміємо, що це не рішення білоруського народу. І ми вважаємо, що білоруському народу треба робити все, щоб не втягнутися в цю війну. Але і відповідальність має бути людей, які бачать, що відбувається", - підкреслив президент.

Зеленський вважає, що не можна мовчати просто і говорити: "Це не ми. Це з нашої території Російська Федерація робить ці постріли". 

"Я вважаю, що це несправедливо. Але тим не менш, ми віримо в те, що Білорусь не втягнеться в цю війну. Але провокації є, провокації будуть. І скажу чесно, я тут не зовсім погоджуюся з (президенткою Молдови - ред.) Маєю Санду, бо провокації з Придністров'я є. Вони дрібні, але вони є. Росія це робить. Росія робить спеціально, щоб і там була колотнеча, щоб і там був наступний вибух цієї війни. І в Білорусі", - сказав президент.

За його словами, Білорусь під загрозою цього втягнення. Він додав, що Україна зі свого боку може сказати тільки одне: "Ми до цього готуємося".

Нагадаємо, Збройні сили Білорусі продовжують фортифікаційне обладнання оборонних позицій у прикордонних районах.

Військовий експерт Олег Жданов розповів, чому не можна збивати літаки на території Білорусі, що бомбардують Україну

Військовий експерт Олег Жданов розповів, чому не можна збивати літаки на території Білорусі, що бомбардують Україну

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація