Жданов розповів, чи вдасться Росії окупувати Запоріжжя та Кривий Ріг

Жданов розповів, чи вдасться Росії окупувати Запоріжжя та Кривий Ріг

Фото: скриншот з відео

Російські окупанти не здатні захопити Запоріжжя або Кривий Ріг.

Їх цікавить створення сухопутного коридору до невизнаного Придністров'я.

Про це сказав військовий експерт Олег Жданов.

"У бік Запоріжжя російська армія не зможе висунутися. Бо з цього напрямку окупанти забирають свої війська. Враховуючи те, що сталося за останню добу, а це - після нашого удару в районі міст Пологи та Токмак, противник відійшов з двох населених пунктів. У них там було понад 40 поранених. Там зараз залишилися тільки блокпости та десь 100 окупантів. Плюс звідти знімають частину військ, які перекидають на південь. У районі Кривого Рогу угрупування посилюється, але подивимося, що вони можуть зробити. Навряд чи вони підуть на Кривий Ріг, РФ, ймовірно, більше цікавить узбережжя", - сказав Жданов.

Військовий експерт наголосив, що окупанти можуть спробувати прорватися до Вознесенська, проте навряд у них це вийде.

"Більше схоже на те, що вони можуть спробувати прорватися на Вознесенськ. Бо їм потрібно перейти Південний Буг, щоб продовжити наступ та забрати в України Чорне море і вийти до Придністров'я. Це - їхнє стратегічне завдання. Але із угрупованням 15 тисяч йти на Вознесенськ - це нереально. Зараз - не лютий і урочистого маршу вже не вийде. Там наші війська доволі сильні", - пояснив Олег Жданов.

Нагадаємо, російський опозиціонер, письменник і публіцист Андрій Піонтковський оцінив важливість контрнаступу ЗСУ в Херсонській області та подальшого звільнення окупованого обласного центру.

Читайте також:

Чому більшовики надумали українізовувати українців - урок історії від Олександра Алфьорова

Чому більшовики надумали українізовувати українців - урок історії від Олександра Алфьорова

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація