Жертва "шкільного перемир'я": військові розповіли, як у Мар'їнці поранило бійця з позивним "Дід"

Життя військовому врятували його побратими.

Бойовики на Донбасі вдвічі збільшили кількість обстрілів, і це дає підстави говорити про завершення "шкільного перемир'я". Вже є перші жертви – у Мар'їнці осколками снаряду поранило бійця, котрий лагодив укріплення, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

"Шаман" і "Кузьма" були неподалік і стали свідками того, як поряд із їх побратимом "Дідом" розірвався снаряд. Поранений і закривавлений воїн сам зробив кілька кроків, після чого його підхопили інші військові та кинулися робити перев'язку. "Спитав, що болить, перетягнув дві ноги, руку, укол – і викликали медиків", - розповідає один із очевидців.

ВідеоБойовики завершили першовересневе перемир'я

По свіжим слідам крові видно, наскільки довгим був шлях евакуації в безпечне місце, де бійця забрали медики. Там пораненого звільнили від зайвих речей та відвезли у найближчу лікарню. За множинними осколковими пораненнями військові роблять попередній висновок, що стріляли з гранатомету. Чоловік втратив багато крові, але медики констатують, що його життя було врятоване ще на першому етапі допомоги. "Коли ми приїхали, були накладені джгути, накладалися перев'язки, кровотечу було зупинено", - розповів лікар медпункту Вадим Коваленко.

Фотограф Сашко Клименко в обід повернувся з тих позицій – встиг сфотографувати "Діда" за підписуванням паперів, зробити кілька портретів, і вже за кілька годин дізнався про його поранення. "Скільки вам років, питаю – 54. Закінчився контракт, але продовжу, тому що є онуки, і я маю прийти тільки з перемогою", - переказує він спілкування з військовим. "Діду" вже зробили операцію, лікарі заспокоюють, що він одужає швидко.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар