Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінки-воїни: Журналісти дізналися, як живуть дівчата із 54-ї бригади

Війна для них стала і місцем роботи, і сенсом життя. 

Журналісти ТСН.19.30 розповіли про жіночу гвардію у 54-й бригаді, що воює на Донбасі. Одна із героїнь сюжету - Валерія Бурлакова. Колись журналістка, а зараз гранатометниця, на цій війні втратила велике кохання і написала книгу, гроші від якої віддає на лікування поранених бійців

Його позивний "Морячок". Вони познайомилися на шахті Бутівка, закохалися, збиралися побратися. Але півроку тому він підірвався на міні на бойовому завданні.

Ще одна жінка-воїн - "Ксена". Білявка з червоно-чорним манікюром на фронті з перших місяцІв війни. Пішла добровольцем, а місяць тому підписала контракт до кінця особливого періоду. За її словами, до перемоги.

Разом із Лерою і Ксеною військові контракти підписали ще три жінки-добровольці з "Правого сектору". Усі п'ятеро потрапили до 54-ї бригади. Серед них і "Перлинка", юрист за фахом. Її завдання – паперова робота. Але вона нею не обмежується, оскільки дівчина може і поміряти тиск, і приготувати їсти.

А "Малій" - 23, вона санінструктор. Дівчина завжди всміхається, а позивний "Мала" отримала через маленький зріст і мініатюрні форми. Але це не заважає їй витягувати поранених із передової. Нещодавно "Мала" рятувала "Ангела". Хлопцю відірвало обидві ноги. 

Дівчата визнають - війна для них стала і місцем роботи, і сенсом життя. Про мирне життя, зізнаються, згадують рідко, але коли отримують звідти навіть прості речі - косметику, солодощі чи то білизну - радіють наче діти.

Мар'яна Бухан, Наталя Нагорна, ТСН

Відео Жіноче обличчя війни: як живуть дівчата 54-ї бригади на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції