Жіноча мужність: молода дівчина-кухар повернулася до Авдіївки, де втратила ногу

Ольга Тарасевич стала прикладом долання горя та каліцтва для багатьох чоловіків.

25-річна Ольга Тарасевич повернулася до Авдіївки. Про тендітну дівчину-кухаря, котра під час ворожого обстрілу отримала тяжке поранення, але не втратила віру в життя, заговорили на фронті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз Ольга сміється і називає себе "термінатором", бо має металевий протез ноги. Але ще чотири місяці тому вона лежала в лікарні без визначених перспектив на майбутнє. В Авдіївці дівчина встигла прослужити півроку, там вона познайомилася з Олексієм, який доглядав потім її в лікарні. "Годував із ложечки, розчісував", - пригадує Ольга.

Відео25-річна дівчина, яка втратила ногу на Донбасі, повернулася в Авдіївку

Зайти у будинок, куди влучив снаряд, Оля так і не наважується. Після обстрілу споруда втратила житлові кондиції, дівчина взагалі вижила дивом. Шансів урятувати ногу не було – осколки порозривали сухожилля. "Я кричала, потім падала, через ліжко перелазила – втратила свідомість. Відтягнули у погріб, наклали джгут", - пригадує вона. В лікарні дівчина була впевнена, що нога просто заніміла. "Питаю: заніміла, не відчуваю, розкрийте, поправте. Кажуть: нема чого поправляти", - зізнається поранена.

Спочатку вона пересувалася на інвалідному візку, потім на протезі. Те, як дівчина мужньо прийняла реальність, вразило всіх в шпиталі – Оля пішла у спортзал, почала тренуватися і танцювати. Вона змушувала робити так само сильних чоловіків. "Тому що вони такі: ой, я втомлений! А лікарі кажуть: а в Олі не болить, вона дівчинка, місяць – і вже стрибає", - розповіла Тарасевич.

Фотогалерея З'явились фотографії зруйнованої Авдіївки після обстрілу (6 фото)

Оптимізм у неї, визнає, переважав не завжди. "Звичайно, тяжко з таким жити, ходити. Перші дні дивилася на дівчат, що танцюють, на ногу – і сльози на очах", - каже Ольга. Нині ж її зустрічають всі друзі на передовій. "Перші два тижні взагалі їсти їм готувала уві сні постійно", - зізнається Тарасевич. А головною життєвою наснагою називає те, що коханий лишився поряд.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар