Жителі окупованого Донбасу запустили в небо величезний синьо-жовтий стяг

Жителі окупованого Донбасу запустили в небо величезний синьо-жовтий стяг

Фото: ТСН

Прапор пролетів над Горлівкою та викликав бурхливу реакцію росіян і сепаратистів.

Український прапор піднявся над окупованим Донбасом. У прифронтовій Авдіївці в небо запустили величезний синьо-жовтий стяг та за допомогою гелевих кульок направили його в бік Горлівки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На дійство надування кульок і розгортання прапору зійшлися місцеві жителі та військові, однак головними дійовими особами були переселенці з ОРДЛО. Кульки передали діти з Краматорська, а сам прапор пошила жінка з Донецька за гроші, котрі також зібрали на патріотичну акцію в окупованому обласному центрі – отже, прапор був повністю зроблений зусиллями патріотів, які живуть на тимчасово непідконтрольній Україні території. Організатори заходу кажуть, що насправді патріотів на Донбасі чимало. «Багато, просто там це казати небезпечно», - зізнаються вони.

Мешканці Донбасу запустили в бік окупованих територій гігантський синьо-жовтий прапор на гелевих кульках

Мешканці Донбасу запустили в бік окупованих територій гігантський синьо-жовтий прапор на гелевих кульках

Свої справжні політичні погляди мало-хто вголос озвучує – люди вираховують один одного по ледве впізнаваним рисам і майже інтуїтивно. «Ми шукаємо кольори будь-де. Там любов до кольорів відчувається найгостріше», - кажуть ті, хто змушений приховувати обличчя зі страху перед терористами. Саме аби підримати тих, хто чекає на Україну, і запускають величезний стяг довжиною 20 і шириною 6 метрів. Така акція вже друга – перший раз ініціатива добряче наполохала ворога. «Він дуже успішно зайшов на аеропорт, далі на Ясинуватську розв’язку. Хлопці у твітері писали – над головою Захарченко пронісся. І стріляли в нього, і що тільки не робили – подражнили добре», - пригадує один із бійців полку спецпризначення «Київ».

При повторенні акції реакція бойовиків теж не змусила на себе чекати: почалася стрілянина. Під акомпанемент звуків війни скрипалька Марина Бондас зіграла Гімн України, котрий мріє повторити вже в Донецьку після його звільнення від загарбника. Заспівала слова національного славня Христина Панасюк. Тим часом прапор успішно дістався Горлівки та потішив очі тамтешнім патріотам.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Повʼязані теми:

Наступна публікація