Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителі Зайцевого показали зруйновані будинки після обстрілів "Градами"

Військові припускають, що по жителям утилізують застарілі снаряди.

"Градами" по мирних жителях. Напередодні ввечері із окупованої Горлівки у селище Зайцеве випустили із сотню реактивних снарядів. І всі  по вулицях, де живуть люди. Цю частину вважають тилово, її давно не чіпали ворожі снаряди. А тут вдарили у вечірній час, коли на місцях вже не працюють спостерігачі.

Груди вивернутої землі, величезна діра просто перед воротами. Якихось кілька метрів снаряд не долетів до хати. Там якраз дивилась телевізор Ніна Олексіївна. Трохи, каже, попідмітала зранку скільки вистачило сил, на тому й полишила.

«Зараз нам погана старість дісталася. Моя мати завжди молила, щоб діти не жили на війні. Вона втратила сина. Скільки жила, стільки і плакала», - розповідає жінка.

Вирв військові нарахували в селищі 30, так це лише ті, які знайшли зараз. Усього 2 касети "Граду" – це 80 снарядів. Величезними вирвами глибиною в людський зріст тут нині всіяно більшість городів. Снаряди поперебивали світло і розтрощили будинок.

Увесь ранок військові дістають залишки реактивних снарядів. Одна з родин не встигла й отямитись, як знесло коридор та кухню. Зрешечений посуд, розбитий холодильник. Немає стіни та вікон. Від ранку парі допомагають родичі. Хоч якось все позабивати і розгрести завали.

Це добре, що чоловік і жінка не сховались у підвалі, пояснюють військові, цю частину розтрощило вщент. Снаряди поставили на фугасну дію, вони заглиблюються й розриваються. Таке роблять цілеспрямовано для руйнувань.

Відео Бойовики вдарили "Градами" по мирних жителях Зайцевого

«На мою думку це робиться для дискредитації керівництва держави, серед місцевих панує - чому вони не можуть захистити, домовитися», - каже військовий.

Це, каже, не перший враз вдарили просто по житловим кварталам. Ця частина Зайцевого перебуває в відносному тилу.

Ці вулиці не чіпали місяцями. Експерти на місці визначають вік снарядів – 84 року випуску. Їхній 20-річний термін експлуатації давно минув. Таким чином, підозрюють військові, їх просто утилізують. На цивільних. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції