Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителі звільнених сіл Донеччини заперечили пропаганду терористів про "паспорти" так званої "ДНР"

Проросійські телеканали заявили, що місцеви кинулися по документи з трьома літерами після приходу української армії.

Жителі нещодавно звільнених сіл Гладосове і Травневе втікають від української армії на територію, підконтрольну "ДНР". Так твердять пропагандисти з Росії, однак українські журналісти власними очима бачать у селах людей, які нікуди не поділися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Селяни сходяться за харчами, котрі привозять українські військові та волонтери. Наявність у себе сепаратистських документів жителі заперечують. "У всіх українські паспорти", - твердять вони. Однак слово за слово дехто обмовляється, що ходить за російськими грошима в окуповане село Гольма – отримують пенсії по українських документах, але в рублях держави-агресора.

ВідеоЖителі звільнених сіл Гладосове і Травневе досі їздять по обидві лінії фронту по пенсії

Саме з Гольми днями накрили вогнем українські позиції, на котрих загинули двоє військових. Бійці кажуть, що на території тамтешнього колишнього заводу бойовики ховають чимало потужного озброєння, серед якого є танки, БМП і крупнокаліберні кулемети. У місцевих жителів, запевняють солдати, "паспортів" сепаратистських організацій вони не бачили, а от російські документи – так. "Бачив на власні очі. З російськими паспортами", - каже один із бійців. Військові кажуть, що їм ще належить багато попрацювати, аби місцеві жителі припинили озиратися на росіян і нарешті відчули, що жити в мирній Україні значно краще та вигідніше, ніж воювати незрозуміло за що.

Як уже повідомлялося, село Травневе у сірій зоні, яке зайняли українські війська, отримує допомогу від солдатів, але його жителі нарікають на обрану ними ж сільську владу. Урядники вперше з 2014 року приїхали до своїх виборців.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Залиште свій коментар

Вибір редакції