Життя у стані війни: представник розвідки повідомив, до чого готує Путін росіян

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
16к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Життя у стані війни: представник розвідки повідомив, до чого готує Путін росіян

Фото: Пресслужба Кремля

Господар Кремля усвідомлює, що його режим триматиметься доти, поки триває війна в Україні.

Президент Російської Федерації Володимир Путін готує населення країни до життя у стані війни. Він розуміє, що поки триває ця війна, тримається і його режим.

Таку думку висловив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

"Росія вже дозріла до того, щоб готувати своє населення до життя у стані війни. Путін розуміє, що назад дороги немає і власне поки триває ця війна, тримається його режим і його оточення має можливість заробляти, відправляючи на забій своїх ще громадян", - зауважив він.

За словами представника української розвідки, для господаря Кремля затяжною війною є все, що триває більше трьох днів, за які планувалось "взяти Київ, повалити законний уряд і підняти російську триколорну ганчірку".

Андрій Юсов наголосив, що в України та всього вільного світу абсолютно інше завдання - якомога швидше зупинити війну. Зробити ж це можна лише одним шляхом - через відвоювання території до міжнародно визнаних кордонів станом на 1991 рік, притягнення воєнних злочинців до відповідальності, виплату репарацій і реформацію РФ до стану, коли вона не буде нести загрозу всьому людству.

Нагадаємо, у Кремлі всерйоз готуються до атак із повітря на столицю Російської Федерації. У Московській області відбулися тренування підрозділів протиповітряної оборони із застосуванням батареї зенітно-ракетних систем С-300.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація