"Живий щит": бойовики виставляють жінок та дітей перед своїми позиціями

"Живий щит": бойовики виставляють жінок та дітей перед своїми позиціями

Дата публікації
"Живий щит": бойовики виставляють жінок та дітей перед своїми позиціями

За дівчинкою у прилеглих будинках ховаються ворожі снайпери

Ворожу тактику зафіксували на фото.

Бойовики взяли на озброєння тактику Путіна - у Мар'їнці ворожі снайпери знову випускають перед собою малу дівчинку і з-за її спини стріляють у наших солдатів. І знають, що відповіді не буде, бо українські захисники дитячим життям не ризикнуть, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

"Живу приманку" зафіксували на фото. За дівчинкою у прилеглих будинках ховаються ворожі снайпери.

"Були випадки, коли прикривались маленькими дівчатами і жінками, які носили їм водичку. Була помічена жінка у сукні, а там виглядали тактичні брюки", - розповідає військовослужбовець з позивним "Патрон".

Ворожі снайпери нічого не цураються, аби лише поцілити у наших воїнів. Живий щит з цивільних вже давно ними апробований. Бойовики знають, що у дітей  і у мирних дорослих наші солдати стріляти не стануть. Від того и почувають себе найманці безкарно, діють цинічно.

"Снайпери працюють і вдень, і вночі з нічною оптикою. Приблизно на місяць три-чотири випадки вбивства від снайпера", - каже боєць з позивним "Купон".

За спинами дітей і жінок: бойовики взяли на озброєння тактику Путіна

За спинами дітей і жінок: бойовики взяли на озброєння тактику Путіна

Ворожі снайпери цілять і у військових, і у цивільних, які живуть на нашому боці. Тому безпечно на вулицях Мар’їнки місцеві себе не почувають. Ті, що проживали ближче до передової, кидають свої розбиті помешкання й переселяються подалі від лінії вогню.

Професійних снайперів ворога можуть вирахувати лише такі ж специ з нашого боку. Аби піймати в окуляр ворога іноді доводиться чекати дуже довго.

"Від кількох годин і до тижня, а то и до двох. Залежно, коли ціль з`явиться. Переважно з однієї позиції ніхто не працює, якщо я зробив постріл, я туди не скоро вернусь", - розповідає снайпер "Беретта".

Ці хлопці - мисливці за ворожими снайперами і навідниками. Вони самі ходять у тил ворога й працюють автономно, аби не було витоку інформації. Працюють у дощ, сніг й спеку, й усе задля одного влучного пострілу.

"Хороший стрілок, щоб мати первинну практику, - це рік, а повноцінний стрілок - до трьох років. Бувають моменти, коли ми потрапляємо група на групу, - це затяжний процес виманювання", - ділиться снайпер "Норман".

Вони однаково добре працюють як на коротких дистанціях, так і дуже довгих. У них свої правила і свій кодекс честі.

"Снайпера не стріляють по медиках, снайпера не стріляють по водовозках, що несуть воду і продукти. І не стріляють по медичних машинах, але ми бачили, як їхній снайпер спрацював по медику, який біг до трьохсотого", - розповідає "Беретта".

Хлопці не багатослівні, не хизуються влучністю пострілів і кількістю знищених ворогів  - просто тихо і непомітно для усього фронту роблять свою роботу. Бо права на помилку в них немає.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Наступна публікація