Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналістам після масового флешмобу у Мережі спростили доступ до зони АТО

Знімальні групи пропускають через блокпости за спеціальними заявками.

Після масштабного протесту журналістів у соціальних мережах проти тотальних заборон з боку Штабу АТО проводити зйомки важливих подій на Донбасі, їм спростили доступ до територій у зоні антитерористичної операції.

Про це повідомила кореспондент ТСН Наталя Нагорна.

Наприкінці вересня журналісти та кореспонденти різних українських ЗМІ влаштували флешмоб у Facebook: вони публікували фото своїх посвідчень із хештегами ‪#‎війназато‬ та ‪#‎неможнамовчати‬ і вимагали дати їм змогу виконувати свою роботу та вільно потрапляти на передові позиції українських військових.

За словами Нагорної, наразі проблема, що виникала зі штабом АТО, вирішена, і журналістів пропускають через блокпости після відправки відповідної заявки.

"Журналістам. Тільки майже все вирішили зі штабом АТО. Начебто, заспокоїлося. На блокпостах проїжджаємо. Заявку раз на тиждень відправили, і катаємося. Прес-офіцери телефонують, про події повідомляють. Хочеш працювати – працюй", - написала кореспондент ТСН.

 

Журналистам.Только почти все решили с штабом ато. Вроде, успокоилось. На блок-постах проезжаем. Заявку раз в неделю отп...

Posted by Natasya Nagorna on 4 ноября 2015 г.

Залиште свій коментар

Вибір редакції