Журналісти "Дождя" показали секретний реабілітаційний центр бойовиків з Донбасу

Бандити ховають обличчя від камер і живуть за рахунок Стрєлкова-Гіркіна.

Журналісти російського каналу "Дождь" вперше побували у секретному реабілітаційному центрі бойовиків, створеному за рахунок екс-ватажка Ігоря Стрєлкова-Гіркіна, у російському місті  Ростов-на-Дону. 

До реабілітаційного центру відправляють бандитів, які були поранені чи втратили кінцівки у боях на Донбасі. Координатором вказаної організації є переселенець з Донбасу на ім'я Ігор. Знімати обличчя поранених бойовиків журналістам він заборонив.

"Жінок тут майже немає. Рідко приїжджають дружини, матері і сестри. Вони перуть, прибирають і готують їжу. Без жінок чоловіки все роблять самі. Невміло облаштовують побут і готують", - цитує слова чоловіка "Українська правда".

Журналісти розповіли, що у реабілітаційному центрі немає лікарів та медичного персоналу – тут покалічені "ДНРівці" та "ЛНРівці" чекають на лікування у російських клініках. На момент зйомки у будинку перебували семеро бойовиків. Місяць тому 11 поранених бандитів  отримали протези і знову поїхали на Донбас, аби брати участь у бойових діях.

Поранених бойовиків житель Донбасу Ігор безперешкодно забирає біля села Успенка поблизу кордону з Україною.

Утримується центр за кошти екс-ватажка бойовиків Ігоря Стрєлкова-Гіркіна.

"Все, що ми їмо, все, що у нас є – це все завдяки допомозі. Безпосередньо фінансування йде від Ігоря Івановича (Стрєлкова-Гіркіна – Ред.), від "громадського руху Новоросія". Вся допомога йде тільки звідти, фінансова частина", - розповідає чоловік журналістам.

Аби не привертати до себе увагу, центр постійно змінює адресу, а бойовикам забороняють виходити за межі будинку без особливої потреби. Вільний час покалічені бандити проводять за переглядом російських телеканалів.

Як повідомлялося раніше, у Криму екс-ватажок бойовиків Ігор Стрєлков заявив, що Кремль ігнорує проект "Новоросія".

Повʼязані теми:

Наступна публікація