ЗМІ повідомили про затримання "заблукалих" російських військових на Донбасі

Вояки бурхливо відствяткували День медика. 

На Донбасі затримали російських військових, які нібито заблукали на українській території. Про це журналістам у Краматорську на Донеччині повідомив генерал-майор, заступник керівника АТО Олександр Размазнін.

Він не озвучив ні кількості, ні звань силовиків. Трапився інцидент учора, 18 червня.

"Останнє затримання було вчора. Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відзначивши День медика, переплутали напрям і опинилися на нашій території. Затримуємо, багато затримуємо. Але справа в тому, що не все ми можемо видавати в пресі. У нас забирають цих затриманих певні структури. Наше завдання - воювати. Затримати і віддати. Решта - не наша справа ", - наводить його цитату "Остров".

За словами Размазніна, затримання російських військових на Сході України відбувається досить часто, однак не завжди про це повідомляють журналістам.

"Регулярно затримуємо, сказати, що кожен день - це буде неправда, але досить часто", - додав він.

Як повідомлялося раніше, на Донеччині українські бійці затримали бойовиків, які, втративши орієнтування, під'їхали до українського блокпосту. В авто перебували чоловік у військовій формі з символікою незаконного збройного формування та мешканка міста Шахтарськ. 

ВідеоЗаблукалий російський офіцер постав перед українським судом

Залиште свій коментар