Змінюються правила видавання безкоштовних квитків українцям для поїздок Польщею

Дата публікації
Перегляди
20к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Змінюються правила видавання безкоштовних квитків українцям для поїздок Польщею

Від першого дня літа пасажири з України матимуть можливість безкоштовного проїзду лише на маршрутах з та до наступних міст: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешів, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув.

Від 1 червня змінюються правила видавання безкоштовних квитків українцям для поїздок Польщею.

Від першого дня літа пасажири з України матимуть можливість безкоштовного проїзду лише на маршрутах з та до міст: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешів, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув.

Про це йдеться у повідомленні "Укрзалізниці".

Інші правила безкоштовного користування залізницею Польщі для українців залишаються незмінними: скористатись можливістю безкоштовного проїзду в поїздах 2-го класу TLK та IC можуть українці, які перетнули кордон від 24 лютого, та належать до таких груп:

  • діти до 18 років;
  • жінки;
  • чоловіки старше 60 років;
  • чоловіки від 18 до 60 років з інвалідністю.

"Посадка до потягів - за заздалегідь отриманими в касі безкоштовними квитками, які видаються за умови пред'явлення закордонного паспорта громадянина України або проїзного документа від "Укрзалізниці" на поїзд до Польщі або повідомлення про присвоєння номеру PESEL разом з будь-яким іншим документом, що посвідчує особу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що громадянам з інвалідністю також треба пред'явити документи, що підтверджують їхню інвалідність (українські також підходять).

Нагадаємо, нещодавно "Укрзалізниця" скоротила тривалість рейсу з Варшави та змінила графік відправлення з Хелма для більш зручної пересадки.

Люди почали конкретно зриватися один на одного - Арестович про загальнонаціональну депресію

Люди почали конкретно зриватися один на одного - Арестович про загальнонаціональну депресію

Читайте також:

Наступна публікація