"Зможемо діяти якнайшвидше", - міністр оборони про можливі загрози під час розведення сил на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розведення сил поки що відбувається за сценарієм.

Міністр оборони Андрій Загороднюк у прямому ефірі програми ТСН.Тиждень розповів про ситуацію на передовій на Донбасі, де нині відбувається розведення сил та засобів, а також розказав про дії в разі відновлення бойових дій та наступу бойовиків.

- Як відбувається розведення сил на передовій, з огляду на обстріляну вантажівку та четверо поранених українських військовослужбовців?

- З нашого боку все розвивається керовано. І звичайно, що терористи намагаються зірвати процес. Це те, що ми можемо бачити вже. Але ми робимо за нашим планом. У нас є 7 днів тиші, ми проводимо розведення за планом, за контрольованим сценарієм.

- Якщо все піде не за планом, нам знову доведеться відвойовувати втрачені позиції?

- Тоді ми зможемо протягом дуже короткого часу повернутися на наші позиції. І в нас такі сценарії пропрацьовані, ми знаємо, що робити в цьому випадку.

- Ви зможете діяти блискавично?

- Ми зможемо діяти якнайшвидше, так.

- В яких умовах зараз опинилися наші бійці, їхні тактичні позиції?

- Вони навіть кращі, тому що ми повертаємося на позиції 2016 року, які ми розбудували, пропрацювали і вони повністю готові для виконання завдань.

Відео Міністр оборони України Андрій Загороднюк дав ексклюзивне інтерв'ю в студії ТСН.Тижня

Міністр оборони України Андрій Загороднюк дав ексклюзивне інтерв'ю в студії ТСН.Тижня. До якої армійської моделі ми рухаємось – дивіться у сюжеті.  

Міністр оборони України Андрій Загороднюк дав ексклюзивне інтерв'ю в студії ТСН.Тижня

За даними пресцентру Об'єднаних сил станом на вечір неділі, 10 листопада, "на ділянці розведення №1 (Станиця Луганська) мостобудівники проводили підготовчі роботи для подальшого нанесення спецпокриття на прольоти мосту. Розібрано другу тимчасову опору прольоту моста. Окрім того, на будівельному майданчику відбувалося розвантаження конструкцій для встановлення перил на шляхопроводі. Тривають заходи на ділянці розведення №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. Сьогодні, через МЗС України, до 12:00, відбувався процес інформування СММ ОБСЄ про завершення очистки місцевості забрудненої вибухонебезпечними предметами на даній ділянці. На ділянці розведення №3, в районі населених пунктів Богданівка та Петрівське Донецької області, продовжується практичний етап дзеркального процесу розведення сил і засобів. Сьогодні, за графіком, змінили своє тактичне положення 11 військових ЗСУ та 14 одиниць озброєння".

Залиште свій коментар

Вибір редакції