Знеструмлена Авдіївка: у місті перепідключили лікарню й везуть генератори з області

Дата публікації
Знеструмлена Авдіївка: у місті перепідключили лікарню й везуть генератори з області

Reuters

У помешканнях підтримується температура на рівні 20 градусів тепла.

Уночі ДСНС перепідключила Авдіївську центральну міську лікарню на більш потужний генератор (40 квт). Тепер медзаклад функціонує в штатному режимі. 

Про це повідомив у Facebook очільник Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

"Зранку до Авдіївки з Краматорська доставлено ще потужнішу генераторну установку (110 квт). Готуємось переправити у місто ще 12 потужних генраторних установок", - зауважив він.

За інформацією глави ВЦА, на 7:00 тиск в тепломережах міста був в нормі, у помешканнях підтримується температура близько 20 градусів тепла. Температура повітря на вулиці - близько 1 градуса морозу. 

"Поки що необхідності розгортання наметового містечка у місті немає. Але в режимі готовності у нас знаходиться 10 палаток, у тому числі 2 модуля", - напсиав він.

Також Жебрівський додав, що на 11:00 бригада електромонтажників і саперів була готова почати відновлення лінії електропередачі, однак російська сторона в СЦКК наразі не надає письмових гарантій припинення вогню.

"Координаційний центр працює також над відновленням зв'язку в Авдіївці. Як мобільного, так і стаціонарного. Звернулись до операторів Київстар та МТС, щоб найближчим часом відновили сигнал у місті", - повідомив він.

Нагадаємо, 18 лютого в Авдіївці зникло електропостачання

Бойовики обстріляли житлові квартали Авдіївки з танку

Бойовики обстріляли житлові квартали Авдіївки з танку

Наступна публікація