ЗСУ мають успіхи з розширення плацдармів на лівому березі Дніпра – Гуменюк

Наталя Гуменюк розповіла про успіхи українських військових на Херсонщині.

Речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк

Речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк / © ArmInfo

Військові Збройних сил України продовжують роботу з розширення плацдармів на лівому березі Дніпра у Херсонській області.   

Про це розповіла речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк під час брифінгу в Media Center Ukraine - Ukrinform.

"На сьогодні наша робота має результат – маємо розширення плацдармів. Але треба усвідомлювати, що лінія фронту дуже гнучка і під тиском ворожих підрозділів, ми знаємо, що їх набагато більше присутніх на лівому березі, вони набагато краще укріплені й мають відповідне тилове підґрунтя, яке їх може убезпечувати, на відміну від наших, де за спинами Дніпро", - розповіла вона.

Тому Гуменюк попередила, треба бути дуже обережними в інформаційному просторі та задовольнятися тією інформацією, яка може бути оприлюдненою станом на зараз.

Нагадаємо, окупаційній армії Росії виділили 17-й танковий полк для евакуації своєї пошкодженої техніки під Кринками на Херсонщині – це свідчить про інтенсивність російських втрат.    

Читайте також провідні новини дня:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie