ЗСУ зачистили один "котел" на Херсонщині, лінія фронту наближається до одного із ключових міст - Хлань

ЗСУ зачистили один "котел" на Херсонщині, лінія фронту наближається до одного із ключових міст - Хлань

Фото: Генеральний штаб ЗСУ / Facebook

Берислав є одним із ключових міст для швидкого звільнення усієї Херсонщини.

В Херсонській обласній ради повідомили, що Збройні сили України уже зачистили один "котел", в якому перебували російські військові. Зараз лінія фронту проходить впритул з Миловим.

Про це розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань під час брифінгу.

Депутат додав, що на деокупованих територіях правоохоронці фіксують всі злочини росіян, які скоро оприлюднять. Поліція відкриває кримінальні провадження за всіма фактами.

"Зараз ця лінія деокупації проходить напряму від Давидового Брода до Дудчан, від одного берега Інгульця до Дніпра. Тобто котел, в який наші ЗСУ взяли окупантів, вже зачищено і лінія фронту наблизилася до Берислава та проходить біля Милового", - розповів депутат.

Мапа бойових дій

Контрнаступ ЗСУ на Херсонщині

Українська армія від початку жовтня, за даними МВС, звільнила понад 50 населених пунктів Херсонщини. Важливим для Збройних сил стало звільнення Давидового Броду, де російські окупанти мали доволі міцні позиції.

ЗСУ продовжують завдавати потужних ударів по скупченнях окупантів на Херсонщині. Зокрема, українські військові 13 жовтня знищили командно-спостережний пункт ворожого батальйону в Бериславському районі Херсонської області.

За словами радника ОП Олексія Арестовича, Збройні сили України наблизились до Херсона на відстань 30 кілометрів. Звільнивши село Давидів Брід у Херсонській області від окупантів, ЗСУ отримали дуже важливий плацдарм для подальшого контрнаступу на півдні.

Втрати ворога 14 жовтня

Втрати ворога 14 жовтня

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація