Звільнена з полону "ЛНР" жінка розповіла, як її схопили за фотографії з Pizza Veterano

Стіну в піццерії бойовики сприйняли за ознаку співробітництва з українськими військовими.

Блогерка Людмила Сурженко після полону луганських бойовиків уперше зустрілася із українськими журналістами. Жінку звільнили 29 липня, а за два тижні до того на блокпості терористів її затримали через патріотичні фото на телефоні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сурженко кинули до буцегарні так званої "ЛНР", де її катували. Разом із нею у підвалі були ще кілька жінок, яких тримали в катівні кілька місяців. Подробиці її звільнення поки що утаємничені. Нині жінка збирається пройти курс реабілітації, а пізніше влаштуватися на роботу у вільній від терористів частині області.

ВідеоЗвільнена з полону бойовиків блогерка Людмила Сурженко, вперше поспілкувалась з журналістами

Фото, за які вона потрапила в полон, збереглися. "Коли вони побачили ось цю фотографію у Pizza Veterano, де ось ця стіна з шевронами, вони – ви спілкувалися з військовими? Передавали інформацію про те, що відбувається в "республіці"? Я відповіла: звичайно, ні", - каже звільнена бранка "ЛНР".

Як повідомлялося, 13 липня у Луганську під час перетину лінії розмежування в районі КПВВ "Станиця Луганська", на блокпосту бойовиків "ЛНР", була затримана український блогер, луганчанка Людмила Сурженко (псевдонім Людмила Ясная). 30 липня стало відомо, що її тримали в підвалі, катували, щоби написала зізнання, що співпрацює з українськими військовими. На її тілі є сліди катування. Людмилі наразі надано медичну допомогу. Жінка в безпеці.

Залиште свій коментар