Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звільнений "кіборг" сміявся, побачивши своє "інтерв'ю-допит" на каналі LifeNews

ТСН провідала прославленого героя у лікарні.

Звільнений з полону кіборг Іван Шостак вперше подивився своє інтерв'ю російському каналу LifeNews і розповів подробиці "інтерв'ю" пропагандистам, повідомляє ТСН.День.

У полоні бойовиків ДНР "кіборг" пробув понад два тижні. Шостака обміняли у четвер, 5 лютого, вночі. Наразі він у Києві, на лікуванні - важкі травми руки і ноги отримав при обороні донецького аеропорту. Кіборга вже провідала його родина, дружина та двоє дітей.

Іван зізнався, що за кадром "інтерв'ю" стояли автоматники, але страху не було. Каже, скоріш за все, через зневагу до журналістів, які його допитували. Коли переглядав відео свого допиту - посміхався.

"Самому смішно, якщо чесно. Нормально я з ним поспілкувався, нехай дякує, що там автоматники були. Вони не журналісти, це поведінка не журналіста, а якогось дознавача більше. Явно не журналіст. У нього точно були такі запитання, як задавали військові, один в один", - розповів Іван.

Нагадаємо, ОБСЄ обурилась репортажем LifeNews, у якому показали Івана Шостака. На переконання представника з питань свободи ЗМІ Дуньї Міятович, це - зловживання правами і привілеями журналістів.

Більше про зустріч журналістів ТСН з "кіборгом" дивіться у випусках ТСН на каналі 1+1

Відео«Кіборг» Іван Шостак посміявся над своїм інтерв’ю каналу Lifenews

Залиште свій коментар

Вибір редакції