Звіт місії ОБСЄ: збільшення кількості вибухів та поява ворожих "Градів" на Донбасі

Дата публікації
Звіт місії ОБСЄ: збільшення кількості вибухів та поява ворожих "Градів" на Донбасі

unian.net

Також бойовики намагались обстріляти безпілотник ОБСЄ.

Місія ОБСЄ повідомляє, що з вечора 5 лютого по вечір 6 лютого кількість порушень режиму припинення вогню у Донецькій і Луганській областях збільшилась.

Про це йдеться у звіті місії від 7 лютого.

Також бойовики намагались обстріляти безпілотник ОБСЄ. Після цього члени патруля місії приземлили БПЛА, який не зазнав пошкоджень, та залишили цей район.

Такоє місія ОБСЄ зафіксувала на території ОРДО розміщення 7 зенітних ракетних комплексів типу 9К35 "Стріла-10", що є порушенням Мінських угод.

"6 лютого спостерігачі зафіксували 4 реактивні системи залпового вогню (РСЗВ; БМ-21 "Град", 122 мм) поблизу н. п. Новоамвросіївське (56 км на схід від Донецька)", - зауважили в ОБСЄ.

"За лініями відведення, однак за межами виділених місць зберігання в непідконтрольних урядові районах, 6 лютого спостерігачі бачили 10 танків (Т-72) неподалік н. п. Тернове (57 км на схід від Луганська), 2 танки (Т-64 і Т-72) поблизу Мирного, 2 танки (Т-64) біля н. п. Успенка (23 км на південний захід від Луганська) і 3 танки (Т-64) поблизу н. п. Круглик (31 км на південний захід від Луганська)", - йдеться у звіті.

За лініями відведення, однак за межами виділених місць зберігання, 6 лютого команда СММ бачила 2 зенітних ракетних комплекси (9К33 "Оса").біля н. п. Сєвєродонецьк (підконтрольний урядові, 74 км на північний захід від Луганська)", - резюмували у місії ОБСЄ.

Попри звільнення Катеринівки від бойовиків, вояки продовжують захищати селян від обстрілів

Попри звільнення Катеринівки від бойовиків, вояки продовжують захищати селян від обстрілів

"У непідконтрольних урядові районах спостерігачі бачили 6 буксируваних гаубиць (2А65 "Мста-Б", 152 мм) і відзначили там відсутність 1 буксируваної гаубиці (2А65) та 2 самохідних гаубиць (2С1 "Гвоздика", 122 мм)", - йдеться у звіті.

Нагадаємо, що раніше біля підконтрольної бойовикам "ДНР" Ясинуватою терористи обстріляли групу із п'яти спостерігачів СММ ОБСЄ.

 

Наступна публікація